לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


למי לפנות כשאתם זקוקים לשירותי פינוי דירה הכולל הדברה אקולוגית?

עליכם לפנות את הדירה ואתם מעוניינים לפני כן להדביר אותה? ברצונכם להיפטר מהחרקים הדרים בדירתכם ואתם זקוקים לשירותי הדברה? שירותי פינוי דירות הכולל פינוי דירה והדברה ניתן לקבל מחברה המתמחה בכך. מאותה החברה אפשר לקבל שירותים נוספים כמו הדברה, תיקונים וניקיונות החדרים. הכול בהתאם לצרכים שלכם. אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אבל מפחדים מנוכחותם של חומרים רעילים, בקשו הדברה אקולוגית שמשמעותה שימוש בפריתרואידים (חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה). חומר הדברה זה מבטיח לכם איכות ללא סיכון בני אדם.
 

כיצד תדעו להבחין אם חומר ההדברה הוא מקצועי?

שימו לב לסימנים הבאים שיספקו לכם תשובה לגבי סוג ההדברה: כשמדובר בהדברה מקצועית, על חומרי ההדברה יצוין נתון זה. אם החומר נרכש בסופר מרקט משמע שהחומר אינו מקצועי ואינו מיועד לשימוש הדברה איכותי, היזהרו מכך! אם המדביר יאמר כי את החומר משיגים בכל חנות מקומית, משמע שהחומר אינו אקולוגי. חומרים המבוססים על חומרי הדברה עם רעילות אפסית הם חסרי ריח, אותו הריח שאתם מכירים בזמן ההדברה הוא תוצר לוואי כימיקלי, הימנעו ממנו!
 

אלו סוגי הדברות ידידותיות לסביבה קיימות?

הדברה המיועדת לשמירה על הסביבה ואינה מסוכנת יכולה להשתמש במלכודות ללא רעלים. המלכודות מושכות אליהן את החרקים בזכות הריח שהם מריחים. הדברה ידידותית נוספת היא הדברה באמצעות ג'ל. לא תריחו אותו ותוכלו להמשיך להישאר בבית גם במחיר חשיפה לחומר כיוון שהוא לא מסוכן לאדם. תהליך ההדברה באמצעות ג'ל נמשך זמן רב יותר ואחרי חודש יש צורך לחזור על פעולת ההדברה- בכך חסרונו, אך מעבר לכך הוא מומלץ. גם הדברה על בסיס שמן פרח חרצית יעילה נגד חרקים ובמקביל אינה פוגעת בבני האדם.   

 

מה חשוב לשאול את חברת ההדברה ?

שירותי פינוי דירות הכוללים פינוי דירה והדברה באמצעות חברה מקצועית מאפשרים לכם להתפנק על שירות טוב ואיכותי, אולם חשוב לברר מספר דברים כדי להבטיח אי שימוש בחומרים מסוכנים. שאלו את חברת הפינוי באיזו שיטה היא משתמשת ומדוע שיטתם ידידותית לסביבה שהרי זו השיטה שבה אתם מעוניינים. בקשו לדעת כמה זמן תצטרכו להיות מחוץ לבית ואם בכלל... שאלו אם יש צורך להוציא את הרכוש או לכסותו כדי להגן על תכולת הדירה. שאלו כל שאלה הנראית לכם רלוונטית. חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין שיודעת היטב את משימתה, אחרי הכול לא מדובר רק בהדברה, אלא בהגנה במקביל על חייכם. 


מאמרים | קישורים | שת"פ