לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
הרעיון של פינוי דירה והדברה הוא פשוט מעולה, במקום להזמין חברות שונות כמו חברת ניקיון או חברות הדברה, הכול מתנהל ביתר קלות תחת קורת גג אחת. במקרה והצטרכתם לפנות דירה מוזנחת, עדיף כי לאחר פינוי חפצים תתבצע גם הדברה. פעולת ההדברה היא חיונית ביותר כי הדירה הייתה קרוב לוודאי סגורה הרבה זמן או החפצים שנערמו בה במשך הרבה זמן צברו אבק וחיידקים ואולי גם מזיקים שדירה מוזנחת זו הפכה גם לביתם.  רצוי כי תהיו שקטים בבחירת חברת פינוי דירות שיש בה את כל השירותים הדרושים על מנת שתקבלו דירה נקייה מחפצים, לאחר הדברה ומצוחצחת.

באלו חומרי הדברה מדבירה חברת הפינוי?זוהי שאלה שנשאלת מאליה, כמובן כי כולנו מעוניינים בהדברה אקולוגית שלא תזיק לנו ולבני משפחתנו. כולם מגדירים את ההדברה בשמות שונים הדברה אקולוגית, הדברה ירוקה, או הדברה אורגנית. החומרים יכולים להיות זהים העיקר שחברות פינוי דירה והדברה יבצעו עבורכם הדברה מקצועית שתענה ע הקריטריונים של חומרים טבעיים בלבד.  רצוי שתבקשו לראות כי החומרים הללו הם אינם מזיקים ולמדביר מטעם חברת פינוי והדברה יהיה בעל רישיון. אם פניתם כבר לחברת פינוי דירה המבצעת את כל הפעולות החיוניות  כמו פינוי חפצים, ניקיון והדברת הדירה, רצוי כי היא תהיה וותיקה בשוק ושיהיו לכם המלצות עליה. כיום יש המון אתרים באינטרנט ופורומים שבאמצעותם יכולה להיות לכם את האינדיקציה הטובה ביותר לגבי חברות פינוי שונות.

חידוש מראה הדירהאינכם יכולים להבין עד כמה הדירה או הבית בו מתבצע פינוי דירה והדברה יכולה להשתנות. לאחר הפינוי. ההרגשה לאחר הפינוי, ההדברה הניקיון ותיקוני הצבע, הינה כאילו קיבלתם דירה חדשה במתנה. אם תהיו מעוניינים לגור בדירה זו או להשכירה לא תהיה לכם בעיה לאחר שהשוכרים יראו את הניקיון והמרחב בדירה זו.  צוות העובדים של פינוי דירה והדברה הינו מקצועי ביותר, קיימים כמה אנשי מקצוע שכל אחד מהם אחראי על תחום אחר, חלק אחראי על  פינוי ואריזה וזריקת הפסולת במכולות, חלק אחראי על ניקיון חלק על הדברה,  ויש אנשי מקצוע בצוות זה המומחה גם בתיקונים ושיפוצים קטנים של הדירה.  דבר, שחוסך מכם הרבה כאב ראש מיותר.


      
:  .   


מאמרים | קישורים | שת"פ