לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ההורים שלנו מתמודדים עם הזקנה והאובדן בדרכים שונות. אמא שלי למשל בשנה האחרונה לחייה נתנה לנו מתנות ומזכרות. היא קנתה לאחותי מזגן לדירה, עזרה לאחי הצעיר לשלם חוב ללימודים, קנתה לנכדים מתנות בעלות ערך חינוכי, וחילקה מתנות בצורה נדיבה כמי שנפרד מהעולם. אבא שלי לעומת זאת הגיב בצורה הפוכה לחלוטין. במקום לחלק הוא התחיל לאסוף. בהתחלה זה היה ספרים ישנים, מעין פיצוי על כך שלא יצא לו ללכת ללמוד והוא נאלץ לצאת לעבודה בגיל צעיר, ואחר כך זה נעשה עיתוני סוף שבוע שהוא שמר בצורה מסודרת בחדר. הכל היה מתוקתק ומקוטלג ובכל פעם ששאלנו הוא אמר שהוא רוצה לקרוא אותם לפי הסדר. אך כשהערמות פלשו לסלון ההרגשה שלנו היתה שהוא זקוק לשירותי פינוי דירה וניקיון אך לא ידענו כיצד לפעול.
 
חברת פינוי עם יחס אישי
הלכנו לפגישה עם העובדת הסוציאלית שהסבירה לנו כי אבא שלנו מתמודד עם האובדן והחרדות של הזקנה על ידי הדבקות אובססיבית לחפצים שמסמלים עבור משהו שהוא איבד, ובמקרה שלו את ההזדמנות ללמוד ולרכוש ידע. לכן, היא הציעה שנתחיל טיפול מקצועי ובהדרגה נכין אותו לפינוי הדירה מערמות הספרים והעיתונים. חיפשנו ומצאנו באינטרנט שלוש חברות פינוי דירה וניקיון וביקשנו להיפגש איתם ועם אבא כדי לראות כיצד מתקדמים. שניים מהם נפסלו על הסף כי התייחסו לבעיה כאל משהו שצריך לתקתק, ואילו השלישי יצר קשר אישי עם אבא והבטיח לו שהוא יעזור לו לסדר את הדירה, כדי שיהיה לו יותר נוח. מיד הבנו שאנחנו בידיים  טובות.
 
שירות מקצועי וניקיון של פסח
החברה באמת דאגה לכל מה שקשור לטיפול של פינוי דירה וניקיון בצורה מקצועית ויעילה, אך תוך כבוד לבעיה של אבא מצד אחד ולצרכים שלו לחיות בצורה מכובדת ונעימה לעת זיקנה. תוך זמן קצר כל העיתונים הוכנסו לצפרדע של המיחזור, הספרים נתרמו לספריה העירונית ובעל החברה התחיל לנקות את כל הבית. הקירות נצבעו, החלונות נפתחו, הבית אוורר וריח של ניקיון פסח שרר בדירה כמו בתקופה שאמא היתה בחיים. החברים שאבא התרחק מהם חזרו לחייו, והם עודדו אותו להשתלב בפעילויות המבוגרים הרבות בעיר. אין ספק שלטיפול המקצועי והאנושי של חברת הפינוי יש חלק חשוב בהצלחה שלנו.


מאמרים | קישורים | שת"פ