לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


פינוי חנות על כל תכולתה היא משימה מורכבת הדורשת מאמץ וזמן רב. טרם פתיחת חנות חדשה, בין אם מדובר בחנות העוברת בירושה ובין אם מדובר בנכס  פוטנציאלי להשכרה או קניה, יש לבצע טרם הכנסת המלאי החדש פינוי מסודר. כיום יותר ויותר בעלי חנויות שוכרים שירותיהם של אנשי מקצוע שמומחיותם היא פינוי תכולת חנות. חשוב להבין כי זו עבודה ליותר מאדם אחד, הדורשת תכנון, סדר ומקצועיות. ככל שיושקעו מאמצים רבים יותר בשלב הפינוי כך ניתן יהיה לפתוח את החנות בהקדם.
כמו בכל תהליך עבודה, עת פונים לחברת השירותים, חשוב לזכור כי העבודה כוללת מספר שלבים. ראשית יש למיין את ציוד החנות, חשוב להקפיד ולעבור על כל המסמכים הנותרים, של בעלי העסק הקודמים, לוודא שלא נותר מסמך או חפץ אישי, כמו כן יש לבדוק האם חלק מהדברים שהושארו ניתנים לשימוש, אם בחנות החדשה או אפילו להעבירם לתרומה עבור נזקקים, מכשירי חשמל, ריהוט, וכדומה. טרם השלכת הסחורה כדאי לבדוק את ערכה ומצבה. עבודת המיון היא שלב חשוב.

לאחר שתם שלב המיון, יש לדאוג לפינוי פיסי של תכולת החנות. בשלב זה, היקף העבודה ורמת הקושי משתנה בהתאם לגדול החנות, כמות התכולה שנשארה, סוג התכולה, האם מדובר בריהוט ישן, קופות, מדפים וכדומה. העבודה הפיסית המאומצת דורשת צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון בהרמה, סחיבה ופירוק תכולה כבדה. חשוב לבדוק עם מפנה חנות האם בסיום פינוי התכולה הוא דואג גם לשינועה לאתרי הפסולת המורשים, בכפוף להוראות השמירה על איכות הסביבה.

מומלץ לוודא עם החברה המפנה את תנאי עבודתה, על כל שלביה, האם העבודה כולה כלולה במחיר ההצעה. חשוב לשאול במיוחד לגבי פינוי התכולה משטח החנות למקומות המורשים עפ"י חוק, אם לא כן יש סכנה ליצירת מפגע תברואתי ושתלום קנס בהתאם. חשוב לדעת האם הצוות גם מפרק ריהוט קיים או רק מפנה? חיפוש קצר בגוגל יעלה חברות רבות המפסקות שירותי פינוי חשוב לבחור בחברה אמינה, לבקש המלצות לפי צורך, ותמונות של נכסים שפונו על ידה


מאמרים | קישורים | שת"פ