לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מה סדר הפעולות בנושא פינוי דירה?

 
פינוי תכולת דירה הוא נושא שצריך לתכנן כהלכה על מנת שהביצוע יהיה טוב ומקצועי.  ראשית צריך לקבוע מועד פינוי. אם הפינוי נעשה בתקופת הקיץ הרי שכדאי לסגור מועד פינוי מוקדם ככל האפשר. עונת הקיץ היא העונה הבוערת בכל מה שקשור בהעברות דירה, ולכן יש צורך לשריין מועד מתאים. אחר כך צריך לבחור קבלן מקצועי וטוב. קבלן מנוסה ייתן שקט נפשי לבעלי הדירה. הוא אחד שאפשר לסמוך על ניסיונו ועל מקצועיותו. צריך לחתום על הסכם מתאים עם קבלן. צריך לארוז את כל הרכוש בצורה טובה, ובסופו של דבר צריך לבצע פינוי תכולת דירה בעזרת הקבלן ואנשיו.
 

איך למצוא קבלן?

 
קבלן צריך למצוא על סמך מספר פרמטרים. הראשון הוא המלצות שיש עליו ועל פעילותו. לקוחות שקבלו ממנו המלצות על עבודה טובה שהוא ביצע עבורם ימליצו עליו הלאה ללקוחות אחרים. פרמטר שני הוא אתר אינטרנט שיש לקבלן. קבלן שמשקיע באתר ידידותי, עמוס בפרטים ובמידע, הוא קבלן רציני ומקצועי. אפשר ללמוד הרבה על פעילות הקבלן, על הניסיון שיש לו ועל הציוד שיש לו. אפשר לראות תמונות של הציוד. אפשר לראות אם יש לו משאית עם ארגז סגור. ארגז סגור שומרת על הרכוש בעת המעבר מפני נזקי מים אבק ועוד. לקבלן צריכים להיות גם אביזרים נוספים. עגלות סחיבה, מנשאי סבלים,ארגזים לאריזה ועוד ציוד אריזה נוסף.
 

איך להתנהל מול הקבלן?

 
לאחר מציאת קבלן מועמד, יש צורך להזמין אותו לפגישה בדירה שאת תכולתה צריך לפנות. הוא צריך לראות את הדירה ולתכנן את הפינוי. הלקוחות צריכים לבדוק את מידת הכימיה וההבנה שיש עימו. במידה ואין כימיה אז רצוי למצוא קבלן אחר. הקבלן במעמד זה יכול להסביר ללקוח על הדרך בה הוא רוצה לעשות פינוי תכולת דירה. יש לחתום על הסכם מתאים המסדיר את כל העסקה.הסכם כתוב מפרש את כל מה שצריך. הוא יורד לכל הפרטים הקטנים, ומציין אותם בפרוטרוט. כולל מחיר, תנאי תשלום מועדי פינוי ועוד. במידה והקבלן מציע שירותים נלווים נוספים. כמו שירותי פירוק והרכבת ארונות, שירותי אריזה, ניקיון ועוד הרי שגם את זה צריכים לציין בהסכם.
 

איך לארוז ולפנות?

 
צריך לקבל את הארגזים זמן מה לפני מועד  של פינוי תכולת דירה. צריך לארוז בצורה חכמה. הקבלן יכול להדריך את הלקוחות בשיטות אריזה מתאימות. יש לעשות חלוקת משקל טובה בארגזים צריך להשתמש בחומרי אריזה כמו, ניילון נצמד. ניילון בועות לעטיפת חפצים קטנים ושבירים. ניירות עיתונים לעטיפת כלי זכוכית וקרמיקה ועוד. צריך לסמן ארגזים כהלכה. אריזה טובה מאוד עוזרת לקבלן המקצועי ועובדיו להעביר את הרכוש בבטחה ובשלמות.  


מאמרים | קישורים | שת"פ