לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שיטות אקולוגיות לניקוי ספות

בעוד שאפשר לנקות לפעמים כתמים מסוימים מהספה די בקלות, כתמים אחרים יהיו עיקשים יותר. בסופו של דבר, רוב הכתמים ניתנים להסרה. אבל יחד עם זאת, צריך להבין כיצד מסירים אותם ולא פחות חשוב, צריך לדעת מראש מה הוא סוג הכתם. בואו נדבר על ניקוי הספה בשיטה אקולוגית. 

בין אם אתם מעוניינים לנקות ספת בד או ספת עור, יהיה חשוב לדעת כיצד עושים זאת ללא נזקים נלווים ומיותרים. ניקוי ספה אמנם יצריך ממכם מאמץ מסוים, במיוחד אם הוא בשיטה אקולוגית, אבל אפשר להקליל את התהליך. כיצד נהפוך את התהליך של ניקוי הספה לפשוט יותר? ובכן, תמיד יש לכם את האפשרות של חברת ניקוי ספות מקצועית. אם לא, תוכלו גם לאלתר שיטות ניקוי ספות אקולוגיות  לבדכם בבית. קודם כל והכי חשוב, בואו נדבר על שיטות ביתיות. 

ניקוי אקולוגי לספה – כיצד עושים זאת? 

אין ספק, ישנם בשוק לא מעט חומרי ניקוי מעולים שעשויים לסייע לכם להסיר כתמים עיקשים. יחד עם זאת, בפעמים רבות אנשים יעדיפו להשתמש בשיטות אקולוגיות. ובכן, יש לכם למשל את האופציה של ניקוי ספות באמצעות סודה לשתייה ולימון. מה שאתם עושים זה את הדבר הבא:

קודם כל, אתם יוצרים מעין משחה אשר מורכבת ממעט מים, לימון וסודה. בעיקרון, יש כאלו שיוסיפו מעט חומץ. אבל יחד עם זאת, חומץ גם עשוי להוביל לירידת צבע מהספה. אם כך, חשוב לדעת כיצד הספה מגיבה לחומרים האלו. 

שיטה ביתית לניקוי ספה 

אם החלטתם ליצור את המשחה המורכבת מסודה, לימון ומים, אתם על הגל הנכון. משחה אקולוגית זו עשויה להסיר כתמים מסוגים שונים, אבל חשוב קודם לבדוק את יעילותה וכמה בטוח להשתמש בה. אתם פשוט לוקחים מעט מהמשחה ומשתמשים בה על נסתר כלשהוא בספה. 

אפשר למשל בגב הספה, למטה. מירחו בעדינות מעט ושפשפו (חלש) את הספה. אם הצבע יורד, אל תשתמשו במשחה עבור שאר חלקי הספה. בסופו של דבר, הכי חשוב לדעת באילו שיטות אקולוגיות אתם משתמשים. אם אינכם בטוחים כי בטוח להשתמש בחומרים מסוימים, אל תעשו זאת ללא בדיקה מקדימה. בנוסף, ישנן לא מעט חברות ניקוי מקצועיות שתוכלו להסתייע בהן. 

חברת ניקוי ספות מקצועית VS לנקות ספה לבד 

בעוד שחלק מהחברות עובדות עם חומרי ניקוי כימיים, חברות ניקוי אחרות יספקו לכם גם שירות אקולוגי יותר. לרוב, אצל כל חברות הניקוי ישנה האפשרות של ניקוי כימי וניקוי אקולוגי. בין אם תחליטו כך או כך, זכרו כי גם ניתן לנקות ספות באמצעות מכונות ניקוי. 

מכונות הניקוי שברשותן של חברות הניקוי, לרוב עובדות על הבסיס של מים וחומרי ניקוי. ניתן להשתמש במכונות אלו בצורה אקולוגית ובאופן שפחות. יהיה כדאי ליצור קשר עם חברת הניקוי ולשאול לגבי סוגי חומרי הניקוי שמשתמשים בהם במכונות אלו.

 


מאמרים | קישורים | שת"פ