לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 נמלים נחשבות לאחד מסוגי המזיקים המטרידים ביותר הן במרחב מגורים פרטי והן במוסדות ציבוריים דוגמת בתי עסק ומשרדים. על אף שהנמלים אינן מסכנות באופן ניכר את בריאות הדיירים השונים בבית, בכל זאת הן נוטות לפלוש למאכלים מתוקים בעיקר, ואי לכך לא ניתן לעשות שימוש באותם מאכלים ויהיה צורך להשליכם לאשפה. נמלים גם לפעמים עשויות לחדור אל מאגרי מזון, כאשר תופעה זו כבר נחשבת לחמורה יותר ובפרט אם הן חודרות למחסני מזון במקומות ציבוריים.

הדברת נמלים על ידי שימוש בחומרי הדברה ביתיים

מעבר לכך, הנמלים מהוות גם מטרד של ממש במישור האסתטי. שום דייר לא יקבל בברכה, בלשון המעטה, קיני נמלים, ואף ייגעל במקצת מהופעתם. במידה ומופיעות בביתכם נמלים בתדירות די גבוהה, חשוב מאד לבצע הדברה יסודית. במהלך ההדברה יש צורך לנקוט באמצעי זהירות. ניתן להדביר נמלים על ידי שימוש בחומרים ביתיים שנמכרים ברשתות השיווק השונות. אולם ברוב המקרים חומרי הדברה אלו מכילים אחוז גבוה של רעלים ועל כן ישנו צורך לבצע פינוי דירות מקיף במטרה למנוע סכנות עתידיות לבעלי החיים ולדיירי הבית.

הדברה מקצועית על ידי מדביר מוסמך.

ריסוס חומרי הדברה ביתיים נגד נמלים מחייב להרחיק את הילדים ובעלי החיים מהאזור בו מתבצע הריסוס, לאוורר את החלל עד כמה שניתן ועם תום הריסוס יש לשטוף את האזור היטב מכל שאריות החומרים. פעולות אלה הינן הכרחיות אם ברצונכם למנוע הרעלות וזיהומים עתידיים. מעבר לחומרי הדברה אלו, ניתן גם לבצע את ההדברה על ידי שימוש בחומרים מקצועיים יותר, אולם לשם כך ישנו צורך להזמין שירותים ממדביר מקצועי ומוסמך. באופן כללי לנמלים ישנם חומרים ייעודיים שיכולים למגר את התופעה, אך חשוב לאתרם ראשית.
מכיוון שהדברה כימית פוגעת בצורה משמעותית באיכות הסביבה, כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים להימנע משיטות אלו. מעבר לכך הדברה כימית עלולה לסכן את דיירי הבית ועוד בעלי חיים בסביבה. הדברה ירוקה להבדיל, הינה ממוקדת ופוגעת אך ורק במזיקים אותם יש לחסל.


מאמרים | קישורים | שת"פ