לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אין מקום כמו הבית, אמרתם ואתם צודקים.
בסופו של יום ארוך ומתיש אנחנו אוהבים לחזור אל הבית שלנו, לא משנה אם הוא בית פרטי או בית בקומה גבוהה בבניין מגורים משותף.
אנחנו עמלים רבות על מנת לשמור על הבית שלנו , מעצבים אותו עם מיטב היצרנים בתחום הריהוט ויתר אביזרי הבית שיוצרים לנו מראה נעים יחד עם פונקציונאליות שתורמת לנו לעבודה פשוטה ברחבי הבית.
בנוסף אנחנו טורחים ומבצעים תחזוקה שוטפת של החדרים השונים של הבית כדי שיישאר נקי וישרת אותנו נאמנה עוד שנים רבות.
 
הדברה של מזיקים
 
חלק מהדברים אותם צריכים לבצע כדי לשמור על הבית נקי הינו הדברה.
גם אם הבית יהיה מצוחצח למשעי אין זה אומר כי לא ניתקל באי אלו מזיקים שיפקדו את הבית שלנו מפעם לפעם, בפרט אם מדובר בבית פרטי אשר יותר חשוף למזיקים שונים כמו נמלים, ג'וקים ועכברים.
לכן יש להקדים תרופה למכה ולהזמין את שירותיו של מדביר מקצועי שיידע להרחיק מזיקים פוטנציאליים ולהשמיד מזיקים אם כבר מצאו את דרכם אל הבית שלכם.
 
מה כולל שירות של מדביר מקצועי
מדביר מקצועי משתמש בחומרים איכותיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה שישמרו על הבית מפני מזיקים לתקופה ארוכה ולא יהיו מסוכנים לדיירי הבית, גם לאחר תקופת האוורור הנדרשת.שרותי הדברה מקצועיים יכללו את כל הרישיונות והביטוחים הנדרשים לשם ביצוע העבודה בצורה מהימנה.
שימוש נכון בכלי העבודה שנמצאים בידי המדביר יקנו לכם שקט מפני מזיקים , כאשר ישנן כמה דרכים לביצוע של ההדברה על ידי שימוש בחומרים ירוקים , הדברה כימית או הדברה אלקטרונית.
חלק מן המדבירים מגיעים על כל סל השירותים המדובר ויציעו עבורכם את הטיפול המקצועי ביותר , כזה שיתאים בצורה אפקטיבית לדירה שלכם.
מדביר מקצועי ידאג גם להגיע עם כל אמצעי המיגון שישמרו עליו מפני החומרים בהם הוא משתמש לשם ביצוע ההדברה יחד עם כפפות למיגון הידיים, מכנסי מיגון ומסכת סינון.
 
דעו כי מגיע לכם , הדברה בחינם
 
בתור תושבים של העיר בה אתם נמצאים דעו כי מגיעה לכם הדברה חינם על ידי העירייה בשני מצבים-
הדברה של מכרסמים אם נמצאים בחצר ביתכם.
הדברה של פרעושים בעונת הקיץ במידה וקיימים בחצר של הבית.
 
לסיכום,
הדברה מפני מזיקים הינה חשובה כמו גם לפעול לשם הגנה מפני המזיקים, אם על ידי ביצוע של פעולות ניקיון ואם על ידי ביצוע של הדברה תקופתית מבעוד מועד על ידי מדביר מורשה ומקצועי.
 
 


מאמרים | קישורים | שת"פ