לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


כיום ישנו מגוון מאד רחב של שימושים המתבצעים על ידי משאבות מים. כך למשל, בארות בתים ומכוניות נדרשים לפעולת השאיבה של המשאבות הללו. שיפוץ משאבות מים נדרש עקב שיבושים ותקלות במשאבות טבולות או במשאבות מים אחרות מסוגים שונים. ניתן לבצע את הטיפול והשיפוץ או אצל היצרן ממנו נרכשה אותה המשאבה או דרך הזמנה של בעל מקצוע מומחה בתחום של שיפוץ ותיקון משאבות מכל הסוגים. מעבר למשאבות מים ישנו צורך תדיר גם בשיפוצן של משאבות ביוב שגם הן מיועדות לאי אלו תקלות ובלאי.
כיצד להימנע מתיקון או שיפוץ משאבות מים?
במטרה להקדים תרופה למכה ובכלל להימנע מביצוע של שיפוץ משאבות מים חשוב ראשית לבדוק את איכות המשאבה ובפרט את השם והמוניטין של היצרן ממנו אתם עתידים לקנות את המשאבה. יצרן מקצועי יציע לציבור הרחב משאבות מים איכותיות מקצועיות ועמידות לטווח הארוך. מעבר לכך חשוב לשים לב שישנה תעודת אחריות מקיפה עבור המשאבה שקניתן בכדי להימנע מתשלומים מיותרים על הוצאות התיקון והשיפוץ. תעודת האחריות נדרשת לכסות, במשך תקופה מסוימת, את כל ההוצאות עקב נזקים ובעיות או בלאי.
שירותים חיוניים מיצרני משאבות מים
במידה ואתם שולחים את משאבת המים שלכם לתיקון, יש לוודא שאכן אתם יכולים לקבל מאותו היצרן משאבה חלופית. חשוב לציין שכיום ישנה כמות נרחבת של יצרנים המציעים ללקוחותיהם את סוג השירות החיוני הזה. אם ומדובר במשאבה אשר נדרשת לכם במסגרת מקום העבודה ולמען המשך הפרנסה, התעקשו על מתן שירות זה מטעמו של היצרן, במטרה להימנע מעיכובים מיותרים בתהליכי העבודה השונים, או לחלופין כדי להבטיח שתוכלו לקחת על עצמכם עבודות חדשות בכל רגע נתון ולא לפספס כאלו עקב היעדר משאבה תקינה.
משאבות מים מהסוג שנקרא משאבות מים טבלות משמשות בעיקר בעלי מקצוע בתחום, דוגמת אינסטלטורים. כל מי שעושה שימוש במשאבות מים ואיננו נמנה עם בעלי המקצוע האמורים, קרוב לוודאי לא יוכל לדאוג באופן עצמי לתיקון או שיפוץ משאבות מים. אף על פי כן ניתן לדאוג לתקינותה של משאבת המים שלכם על ידי ניקיון ותחזוקה שוטפת ונכונה.
 
 
 
 


מאמרים | קישורים | שת"פ