לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בבתים רבים ברחבי ישראל ניתן לראות כי בעיקר בעונת הקיץ חרקים רבים יוצאים החוצה והופכים את המגורים בבית להרבה פחות נוחים והרבה פחות נעימים. לכן, כיום משפחות רבות בוחרות להזמין שירותי הדברה אל הבית, שירותים אשר יאפשרו להם להימנע מהחרקים והמזיקים השונים וליהנות מבית נקי ובית בו יוכלו לחיות ללא במקרים בלתי רצויים בעליל. אם גם אתם רוצים להזמין שירותי הדברה לבית שלכם, עליכם לקחת בחשבון כי אינכם יכולים לשהות בבית בזמן ההדברה ולעיתים אפילו למסר ימים לאחריה. לכן, עליכם להכין את עצמכם מראש לכך ולהתייעץ עם המדביר על מה שעליכם לעשות בזמן ההדברה ולאחריה, בייחוד אם יש בבית ילדים קטנים ותינוקות.
פינוי הבית מחפצים שעלולים להינזק
אם יש לכם בבית סלסלת פירות על השולחן באופן קבוע, צנצנת עם ממתקים על השולח וכדומה, עליכם לפנות אותם לפני ההדברה כדי למנוע מצב של הרעלת המזון. בנוסף, אם אתם בוחרים לבצע הדברה בתוך הארונות השונים עליכם לפנות אותם לחלוטין. לכן, משפחות אשר בוחרות לבצע הדברה יסודית מאוד פעמים רבות מזמינות שירותי פינוי דירה בתל אביב אשר יאפשרו למדבירים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ויאפשרו להם לחזור לדירה ללא כל חשש מהרעלה של המזון, נזק לבגדים וכדומה. ניתן פשוט להעביר את הארגזים עם החפצים החשובים על מחסן זמני או אפילו מכולה ולהחזיר אותם אל הדירה מספר ימים לאחר ההדברה.
כמה זמן אסור לשהות בבית בשל ההדברה ?
ישנם סוגים של הדברה אשר לא מאפשרים לאדם לשהות בבית אפילו מספר ימים לאחר ההדברה מחשש לנזקים בריאותיים שונים וישנם סוגים של הדברה בהם כבר מספר שעות לאחר ההדברה ניתן לשוב אל הבית ללא כל חשש. לכן, לפני שאתם מזמינים את בעל המקצוע לביצוע ההדברה בדקו איתו איזה סוג של הדברה הוא מבצע ומה סוג ההדברה הזה דורש מכם – כמה זמן לא תוכלו לשהות בבית, מה אתם צריכים לפנות מהבית ועוד. דרשו ממנו כל פיסת מידע לה אתם זקוקים.


מאמרים | קישורים | שת"פ