לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ידוע שחרקים הם היצורים הכי עמידים על כדור הארץ, ויש סברה שהרבה אחרי שהגזע האנושי ייכחד הם עדיין יסתובבו כאן, קטנים וחסינים. אבל...בינתיים אנחנו בהחלט כאן, ולרובנו נוכחותם של החרקים מציקה במובנים רבים – הם עוקצים אותנו, משחיתים את בגדינו ומזוננו ובעיקר גורמים לנו לתחושת דחייה. קיימות מספר דרכים להרחיק חרקים ומזיקים מהבית, אך יש לזכור שעם הזמן הם מפתחים עמידות ולכן יוצאים לשוק תכשירי הדברה חדשים לעיתים תכופות.

אילו שיטות הדברה קיימות בשוק?

ראשית- ניתן לקנות בכל סופרמרקט תכשירי ריסוס נגד נמלים, מקקים פרעושים וכו', אך הם נועדו לשימוש נקודתי. לפתרון בעיה גורפת של נוכחות מאסיבית של נמלים ומקקים בבית, רצוי להזמין שירות הדברה ע"י מדביר מוסמך ומורשה. גם בשטח ההדברה המקצועית קיימות כמה שיטות כאשר השתיים הבולטות הן – ההדברה הכימית וההדברה האורגנית (ירוקה).

מה ההבדל בין הדברה כימית להדברה אורגנית?

ההדברה הכימית מבוססת על חומרים רעילים שהורגים את החרקים. השיטה יעילה מאד במובן של חיסול בעיית החרקים בבית אך מלווה בריח חזק, בסכנת הרעלה לחיות המחמד ובפגיעה באיכות הסביבה משום שהחומרים הרעילים מתפרקים מאד לאט ומחלחלים לאדמה ולמי התהום. לעומת זאת, ההדברה האורגנית מתבססת על חומרים טבעיים מהצומח שדוחים את החרק או מנטרלים את פעולתו. חומרי הדברה אורגניים הינם חסרי ריח ולא משאירים שום עקבות מזיקים בסביבה.

שמירה על איכות החיים ואיכות הסביבה בכפיפה אחת

חברות הדברה רבות עוברות לשיטות הדברה אורגניות גם מתוך מודעות עמוקה לשמירה על איכות הסביבה וגם מתוך רצון לתת את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיהן. לקראת הדברה אורגנית, אין צורך ב- פינוי דירה מיוחד, לאחר ההדברה ניתן לשוב הביתה תוך שעתיים, אין חומרים רעילים שמסכנים אותנו, את ילדינו או את חיות המחמד שלנו, וכאמור – החומר חסר ריח לחלוטין. במקביל, גם המדבירים נהנים מיתרונותיה של הדברה ירוקה – לא שואפים אדים רעילים ולא סובלים מכאבי ראש.

איך בוחרים חברת הדברה?

תחילה, חשוב לוודא שלחברה או למדביר יהיה רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה. בנוסף כמובן חשוב שיהיו בעלי ניסיון מוכח ויוכלו להציג המלצות מעבודות אצל לקוחות קודמים. מתן אחריות – גם הוא דבר שמבטיח לנו כלקוחות שבחרנו מדביר מקצועי שלא חושש ממתן אחריות על עבודתו. ולבסוף – המחיר. אז אם החלטתם להזמין שרותי הדברה – נשמח להעמיד לרשותכם את המדבירים המקצועיים והאדיבים שלנו שישיבו לכם את איכות החיים במחיר ריסוס.


מאמרים | קישורים | שת"פ