לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מינימום פעם בשנה אתם צריכים לבצע הדברה בביתכם. הדרך הטובה ביותר לבצע הדברה שתהיה אפקטיבית, יעילה ולא פוגעת בסביבה היא הדברה אורגנית. זוהי הדברה שמבצעת הרחקה ומטפלת במזיקים שנמצאים כבר בביתכם בצורה טבעית, ללא חומרים כימים ובעזרת שמנים טבעיים. החומרים עצמם אינם מזיקים לסביבה ואף בטיחותיים, לעומת הדברות שמשתמשות בחומרים כימיים ורעילים. הדברה אורגנית כדאית מאוד עבור משפחות עם תינוקות קטנים. מומלץ לעשות זאת בזמן שהילדים ילכו לבית ספרם, למרות שאלו חומרים טבעיים וירוקים שלא מזיקים לאף אדם, ומאושרים על ידיד המשרד של איכות הסביבה. הדברה אורגנית מתאימה למזיקים שונים, לדוגמא: יונים, פשפשים, קרציות, מכרסמים, עש, נחשים, ועוד.

הדברה אורגנית – אנשי המקצוע שמשתמשים בה

כשאתם מחפשים חברה שעוסקת בהדברה אורגנית, עליכם לבדוק כמה פרמטרים לפניכן. בדקו כמה דברים, כגון: וותק החברה בתחום, האם יש לחברה אישורים מוסמכים, הרי מדובר בבריאות שלכם ושל ילדכם, אל תתביישו לשאול את מה שעולה על רוחכם. אם אתם סובלים מיונים ושלשלשת, ניתן גם כן להיעזר בחומרים ירוקים שאינם מזיקים לסביבה. שנית, תהיו בררנים, אל תבחרו את החברה הראשונה שעלייה אתם קוראים באינטרנט או שומעים ממכרים. בדקו חברות נוספות ובצעו השוואת מחירים בין החברות השונות, מומלץ לבצע הדברה בעת שעושים גם שיפוץ כזה או אחר בבית. אם אתם מעוניינים אך ורק לסלק יתושים או תיקנים, אתם יכולים לשים רשתות באופן עצמאי בחלונות, ורשתות ברזל בחורים הפתוחים כמו באמבטיה ובכיורים.

הדברה נגד יונים

הדברה עבור יונים הינה במטרה להרחיק את היונים ולא לפגוע בהם. הדבר מתבצע על ידי מלכודות הדברה שונים וטריוויאליים, שלא נותנים ליונים את היכולת לעמוד באותם מקומות, לדוגמא: גגות, מעקה, מרזבים, חלונות, ועוד. אותן מלכודות עשויות מדוקרנים מפלסטיק או מתכת, חוטי רטט או קפיצים שלא מאפשרים ליונים לנוח באזורים האלו שיותקנו המלכודות. הרשתות חוסמות מהיונים את היכולת להיכנס אל חלל החדר. ישנו מגוון רחב של שיטות אשר עשויות לעזור לכם להרחיק את היונים מבלי לפגוע בהם. בנוסף, אותן מלכודות לא פוגעות בסביבה הירוקה או בכם.


מאמרים | קישורים | שת"פ