לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ישנה מודעות גבוה בנוגע להגנת הסביבה אצל הקהל הישראלי. כתוצאה מכך, ישנו ביקוש גבוה בשנים האחרונות בכל הנוגע לפריטים ומוצרים אשר גורמים להקטנת הפגיעה באיכות הסביבה, הדבר נכון גם בנוגע לתחום "הדברה אקולוגית". אם תנסו לחפש בגוגל את התחום "הדברה אקולוגית", תוכלו למצוא אלפי תוצאות אשר מעניקות לכם מידע בנוגע לנושא, כמו היכן ניתן לרכוש מוצרים שיוכלו לעזור להגנת הסביבה, ועוד. בינתיים, אין שם חד משמעי שמגדיר את הנושא של הדברה אקולוגית או שמא אורגנית. ישנם סוגים רבים שקשורים להדברה, לדוגמא: הדברה טבעית או אקולוגית, הדברה ירוקה, ועוד. כל חברה מיומנת שעוסקת בתחום הנ"ל, הינה משתמשת בציוד ירוק וחומרים טבעיים או על בסיס צמחי.

הדברה טבעית וירוקה – הדברה אקולוגית

ישנו סוג של הדברה שהיא אקולוגית יבשה. נניח ותבחרו בשיטה הזו, אל דאגה, היא אינה משתמשת ברעלים כאלה או אחרים. אנשי המקצוע שמים מלכודות פרו מונים. מה שאותן מלכודות עושות הינו למשוך את תשומת הלב של החרקים/מזיקים, ובעקבות כך אותם מזיקים יתקרבו וילכדו. אותן מלכודות פרו מונים אינן מזיקות לסביבה, אלא ידידותיות. האופן שבו המלכודת מושכת את המזיקים הוא על ידי ריח מסוים, כלומר חומר שעשוי מהורמונים שהם בעצם מולקולות שמפרישות ריח של בעלי חיים. המינוס היחידי שיש למלכודת הזו, הוא שהיא מתמלא לאחר כמה חודשים עד אפס מקום ובעקבות כך תצטרכו להחליף לאחרת.

הדברה אקולוגית – שיטה נוספת ומומלצת

הינה גם כן משתייכת לתחום האקולוגי, בכך ששיטה זו מתאפיינת על ידי מריחת ג'ל שאיננו מזיק לסביבה. איש המקצוע- המדביר, מורח בנקודות מסוימות וקטנות את הג'ל. ישנו סוג מסוים שקיבל אישור חוקי ומוסמך מהמעבדות בארצות הברית, אשר מקנה את היכולת להשתמש בו בחממות ואתרים של גידול עבור חקלאות אורגנית. רק אנשי מקצוע – מדבירים, יכולים להשתמש בו. הג'ל איננו מדיף ריח צחנה, ובקושי ניתן לראות היכן הוא נמצא. זהו סוג מאוד יעיל, ובקושי צריך לשים לב אליו ולבדוק אותו. אם אתם מעוניינים לראות אם הדברה עוזרת, תשתמשו בג'ל, כגון: מקומות ציבורים, מרפאות, ועוד. 


מאמרים | קישורים | שת"פ