לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אתם סובלים ממזיקים בסביבתכם היומיומית. במקום לבצע הדברה כימית שתפגע בכל מה שנמצא בסביבה, בין אם את ילדכם, אתכם, צמחייה, וחיות מחמד. הדברה אקולוגית הינה הדבר הנכון עבורכם ועבור הסביבה שלכם. הדברה אקולוגית איננה פוגעת בסביבה, ולא יכולה להזיק. אם אתם מעדיפים שבעל מקצוע יעשה זאת, ואתם רוצים למצוא משהו שיבצע את העבודה בצורה אמינה, טובה, ולדעת שיש לו וותק בתחום, עליכם לחפש בדפי האינטרנט על ידי כתיבת המילים "הדברה אקולוגית – אנשי מקצוע", וכבר יופיעו בפניכם לא מעט חברות שעוסקות בתחום הזה. ישנם כמה דברים שעליכם לדעת לפני שאתם בוחרים את החברה שתעשה בביתכם הדברה אקולוגית.

לפני שמזמינים צריך לברר פרטים

כשאתם יוצרים קשר עם חברה כזו או אחרת שעוסקת בהדברה, עליכם לשאול איזה סוג של הדברה היא מבצעת, האם מדובר בכימית/רעילה, אורגנית, ועוד. בנוסף, עליכם לשאול באלו פריטים, חומרים וציוד הם משתמשים, וכמה זמן התהליך ייקח מבחינת זמן. שאלה נוספת ואף חשוב מאוד היא האם זהו תהליך חד פעמי או שהם יצטרכו לחזור שנית? או שמא הבית צריך להתפנות מאנשים או מחפצים כלשהם? חשוב מאוד שתבררו אם אותם חומרים רעילים לבני אדם, לצמחייה או לחיות מחמד. האם ישנם דברים שאסור לעשות לאחר ביצוע ההדברה? דעו, שתוכלו למצוא ביקורות, המלצות ומידע מקיף על החברות באתרים שלהם. אם אינכם מעוניינים בהדברה כימית רעילה, כדאי לכם לקרוא לפניכן על החברה באינטרנט.

הדברה המומלצת ביותר

אם אינכם יודעים אם כדאי לבחור בסופו של דבר בהדברה כימית או אקולוגית, התשובה היא כמובן אקולוגית. היא איננה תפגע בסביבה הירוקה וגם בכם ובילדכם. הדבר היחידי שתעשה היא לגרום למזיקים להתרחק ותפטר מהמזיקים שישנם בביתכם, בעוד שהיא לא פוגעת בסביבה, ושומרת על בריאות האנשים ואיכות הסביבה. הדברה אקולוגית איננה גורמת לכם לצאת מהבית או לסגור את הבית לכמה שעות. השתמשו בחוכמה בהדברה. הבריאות שלכם ושל הסביבה שלכם חשובה יותר מהכול. כדאי לכם לשכור חברה שעוסקת בתחום האקולוגי ומבצעת הדברה בצורה יעילה, מהירה, מיומנת, ובעלת וותק של שנים במקצוע.


מאמרים | קישורים | שת"פ