לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה: אנו נכנסים הביתה אחרי יום מפרך, מורידים נעלים ומתחילים להתעסק בעניינו, לפתע אנו מבחינים, בזווית העין, למשהו קטן שרץ לו בחדר – שוב פעם גו'ק הצליח לחדר אל ביתנו. בשלב הזה אנו מתחילים במרדף נגד הזמן לפני שהגו'ק ייעלם מתחת לספה ואנו נישן בפחד.
 
אם מקרה זה ומקרים דומים מוכרים לכם, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון. אחת השיטות הטובות ביותר "לתקוף את הבעיה" היא על ידי הדברה טבעית. למה בעצם עדיף לבחור בהדברה טבעית ולא הדברה כימית? ובכן תינוקות, ילדים וחיות מחמד מאוד רגישים לרעלים אשר מצויים בחומרי ההדברה ולכן הם נתונים לסכנה שבקרבתם.
 
חומרי ההדברה "מהדור הישן" מבוססים על כל מיני רעלים, כמו למשל: גז עצבים, זרחן ו-DDT ואלו אמנם משמידים מזיקים אך לא רק. תהליך הפירוק של הרעלים הללו הוא תהליך מאוד איטי ולכן הוא גם מזהם את הסביבה ואת מקורות המים לאורך של שנים רבות. חומרים אלו מצטברים בגופנו, בחיות ובצמחים ועם הזמן עלולים הם לגרום למחלות שונות.
 
הדברה טבעית – לישון בטוח בלילה
 
כבר שנים שבטח שמעתם את השם "הדברה טבעית" אך לא הצלחתם להבין את המשמעות, אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. כפי שאנו לא ניקח קורס מסוג קורס אינדיזיין מבלי לבדוק מהו  הרי שלא נזמין הדברה טבעית לביתנו סתם כך. הדברה טבעית היא בעצם הדברה שמשלבת בתוכה שמן תפוזים ותמציות של חרציות וכך אין צורך לעזוב את הבית במהלך ההדברה והמדביר עצמו לא מרסס באמצעות מסכה. הדברה טבעית (בשונה מהדברה כימית) משתמשת בחומרים מתפרקים ועדיין מצליחה להרחיק חרקים ומזיקים מהבית.
 
על מנת לדעת שאכן אתם מזמינים חברה מקצועית להדברה חשוב קודם כל לוודא שעל התווית של התרכיז בה חברה זו משתמשת כתוב שהתכשיר הינו למדבירים בלבד (לא פעם ולא פעמיים אנשים נתקלו במדברים שהשתמשו בתכשירים אותם ניתן לקנות בסופר- מרקט). יש לוודא שהחמור הוא פירתואיד (חומר שמבוסס על שמן פרח החרצית), יש לוודא שלחומר אין בכלל ריח, יש לבדוק שעל התווית של החומר אחרי כמה זמן ניתן לחזור אל החדר המרוסס.


מאמרים | קישורים | שת"פ