לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בענף ההדברה במדינת ישראל קיימים עשרות סוגי הדברה שונים, שחלקם אינם מיועדים למכירה לצרכן הפרטי, אלא אך ורק לבעלי מקצוע מענף ההדברה. כיום, עומדות בפניכם מספר רב של חלופות לביצוע עבודות הדברה באמצעות חומרים אקולוגיים, השומרים בצורה טובה יותר על איכות הסביבה.

הדברה אקולוגית (ירוקה), היא למעשה הגדרה כוללת למגוון נרחב של מוצרי הדברה, שנועדו בראש ובראשונה לבצע את עבודתם נאמנה (חיסול והרחקת חרקים ומזיקים משטח הבית או הגינה), ובנוסף, מאפשרים לכם לשמור בצורה טובה יותר על הסביבה הטבעית (פרחים, עצים וכדומה).

כידוע, הדברה באמצעות חומרים כימיים שונים ומסוכנים, עלולה להוביל להשמדת הצמחייה או הסביבה הטבעית בה מתבצעת פעולת ההדברה, ובחלק מהמקרים, אף עלולה להוות סיכון בריאותי לאנשים הנמצאים באזור בו מתבצעות פעולות ההדברה.

הדברה אקולוגית היא אמצעי הדברה העושה שימוש בחומרים שהתפתחו בצמחים באופן טבעי כאמצעי הגנה כנגד החרקים אוכלי הצמחים. עוד לפני מאות בשנים גילתה האנושות כי לעלי החרצית סגולה שניתן להפיק מהם חומר אשר אינו מזיק ליונקים, אך קוטל חרקים.

שימוש בהדברה ירוקה- מתי וכיצד?

כמו כל ביצוע פעולת הדברה אחרת, גם ביצוע פעולות הדברה אקולוגית, חייבות להתבצע על ידי חברות הדברה מקצועיות ומוסמכות לכך. מכיוון שחומרי ההדברה השונים, מחייבים את העושה בהם שימוש להכיר את כלל הסכנות הטמונות בהם, אנשי ההדברה חייבים להיות מוסמכים על פי חוק, וחייבים להכיר את מאפייני ההדברה בהם הם עושים שימוש.

ביצוע פעולות הדברה מומלץ לקיים באופן תקופתי בקרב בעלי דירות גן או דירות ישנות במיוחד. לצורך העניין, מפנה ירושות, המפנה תכולת ירושה מדירות ישנות, נעזר בשירותיהם של בעלי מקצוע מתחום ההדברה לצרכי הדברת הדירה לאחר סיום הליכי הפינוי השונים.

מפנה ירושת, גננים, שיפוצניקים ודומיהם, הינם בעלי מקצוע העושים שימוש מוגבר במדבירים מקצועיים ומוסמכים, וזאת במסגרת שירותים נלווים שהם מעניקים ללקוחותיהם. זכרו: השימוש באמצעי הדברה טבעיים אשר השימוש בהם במקום בזרחניים אורגנים ובחומרים שאינם טבעיים מצמצם באופן משמעותי את הפגיעה של האדם בסביבה ומקטין את ההתערבות של האדם בשינוי המערכת האקולוגית.
 


מאמרים | קישורים | שת"פ