לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 

                          טלי מהבוסתנאי-הלקוחה הראשונה

צחי ותמר היקרים מהדברה אקולוגית, אני שמחה וגאה להיות הלקוחה הראשונה של הדברה אקולוגית וגם לשלוח לכם על זה את האי מייל הראשון שיפורסם באתר של הדברה אקולוגית.
הגעתי אליכם לאחר שעשיתי תחקיר ברשת על
הדברה אקולוגית.אני אשת מחשבים שמתעסקת ב גיבוי , שירות מחשבים ו רשת מחשבים . אתם עוד לא ממש התחלתם לעבוד וגם האתר של הדברה אקולוגית היה עדיין ניסיוני ולא פורסם. חיפשתי הדברה אקולוגית באינטרנט והתקשרתי לכמה מדבירים שפרסמו את נושא ההדברה האקולוגית אבל משהו בצחי היה שונה משאר המדבירים.
מדובר בבחור רציני, מהנדס מהאוניברסיטה (כך סיפר לי לאחר שהתיידדנו ואני זו שהציעה שיוסיף זאת לפרסום), שהוא דור שני לאבא שהוא מותיקי המדבירים בארץ. בהחלט מדובר ברמה אחרת של מדביר ממה שאני רגילה. צחי הגיע בעצמו עם חיוך גדול והסביר לי על החומר המיוחד של
הדברה אקולוגית שמבוסס על פרח החרצית. אני בהתחלה חששתי שההדברה האקולוגית תהיה חלשה מהדברה רגילה, אבל ההדברה האקולוגית לא אכזבה. קן הנמלים הגדול שהיה בחצר נעלם, אין יותר ג'וקים בערב ליד בור הביוב בחצר שלי וצחי הבטיח שהדברה אקולוגית נותנת אחריות מלאה.גם אחרי שחברת שיפוצים עזבה. עזבנו את הבית לחצי שעה וכשחזרנו הכול כבר היה יבש, אין בבית ריח של הדברה וכולם מרוצים.
הדברה אקולוגית בהחלט שווה את המחיר. צחי הסביר לי שהחומר של הדברה אקולוגית הוא האיכותי וגם היקר ביותר בשוק, אבל שווה. המחיר של הדברה אקולוגית אגב הוא לא הרבה יותר יקר מהדברה רגילה. בקיצור, צחי ותמר, שיהיה הרבה בהצלחה לכם ולהדברה אקולוגית ונתראה בשנה הבאה. אני כבר המלצתי על הדברה אקולוגית לחברים.

טלי מהבוסתנאי ברמת השרון.


מאמרים | קישורים | שת"פ