לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


זוהי למעשה שיטת הדברה ידידותית לסביבה העושה שימוש בחומרים טבעיים לחלוטין ללא רעלים. חומרי ההדברה האקולוגית מופקים מצמחים בשיטות טבעיות או סינתטיות, ופעולתם על המזיקים שונה לגמרי מזו שבשיטה הכימית המקובלת. עיקרון ההדברה האקולוגית (אורגנית לצורך העניין ), עובד על הרחקת החרקים מהאזור המרוסס – בית או גינה – ולא על הרעלתם. זו בדיוק הסיבה שהשיטה נקראת הדברה אקולוגית – משום שהשיטה שבה אין שימוש ברעלים -  שומרת על בריאות הסביבה – בני האדם, חיות המחמד והצמחייה.

האם הדברה אקולוגית יעילה כמו הדברה כימית ?

חד משמעית כן, ואפילו יותר, משום שבשיטה הכימית בה עובדים על השמדת המזיקים למיניהם, יש סיכוי גבוה לכך שהם יפתחו עמידות עם השנים לחומרים המצויים בשוק, דבר המאלץ את האדם להשקיע משאבים רבים במחקר ופיתוח מתמידים, כדי להמשיך ולהשיג תוצאות. בהדברה אורגנית, השיטה מסתמכת על תכונות מולדות של המזיק כגון דחיה מריחות או חומרים מסוימים, וניצול המומנט הזה מונע התפתחות של מוטציות עמידות לחומרי ההדברה.

מומלץ לקבל המלצות ומידע מקיף על חברות הדברה בישראל לפני שאנו מחליטים לעבוד עימם. נרצה לראות תעודה אשר מציגה שהחברה מוסמכת לעשות הדברה אורגנית.

מדוע יש להעדיף את ההדברה האורגנית ?

בעולם של מודעות עמוקה לשמירה על הבריאות ועל איכות הסביבה, היה ברור שזו רק שאלה של זמן עד שיימצא תחליף לשיטת ההדברה הקודמת שהפיצה רעלים בכל הזור בו ביצעו הדברה, ובנוסף – היו לזה השפעות ארוכות טווח. חמרי הרעל מתפרקים לאט אם בכלל, ומהווים סיכון בריאותי הן לאדם, הן לחיות המחמד שלו, ואף לטבע הסובב סביבם. מעבר לזה, הדברה אורגנית היא חסרת ריח, אין צורך בהכנות מיוחדות לפני ביצוע ההדברה, וגם לאחריה – אין צורך להתפנות מהבית כמו בעבר.

מהם השימושים בשיטת ההדברה האורגנית ?

אנו מאמינים גדולים בשיטה ומיישמים אותה בהצלחה כבר שנים בבתים, במוסדות ובמבנים אחרים שיש לנקותם מנוכחות נמלים, תיקנים, פרעושים, פשפשים, קרדיות וכו'. וגם בחוץ – בגינות, חצרות, שטחים פתוחים, נקודות ביוב ועוד. שימוש נוסף בהדברה אורגנית נעשה בענף החקלאי כדי לסלק טפילים כמו כנימות ומזיקים אחרים מעל פרחים, צמחי נוי, עצים, פירות וירקות. צוות העובדים שלנו מקצועי  אחראי ומיומן, וייענה לקריאתכם במהירות.


מאמרים | קישורים | שת"פ