לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בשונה מההדברות הכימיות אשר היו לפופולריות עד לפני כמה שנים, כיום, עם החשיבות לאיכות הסביבה, ועם הידע שנצבר על השפעות ההדברות הכימיות על הבריאות שלנו, הרי שהדברה אורגנית עושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים ובטוחים הרבה יותר.
 
בעת ביצוע של הדברה הכימיות, אנחנו נותרים חשופים אל מול חומרים ורעלים אשר מסוכנים מאוד לבריאות שלנו, לבריאות ילדים ותינוקות ולבריאות חיות המחמד הפרטיות שלנו. ההדברה האורגנית, אשר עושה שימוש בחומרים טבעיים, אינה מסוכנת לנו ולסביבה, והינה אפקטיבית לא פחות מכל הדברה כימית המוכרת בשוק.
 
חומרי הדברה אורגנית
חומרי ההדברה האורגנים שונים במהותם מחומרי ההדברה הכימיים. בהדברה אורגנית אין כל תהליך של ריסוס כל החלל הבית או החצר, כי אם שימוש באמצעים טבעיים ואפקטייבים. בעת הדברה אורגנית בחלל הבית כנגד תיקנים, לדוגמא, מניחים טיפות ג'ל מיוחדות באזורים אסטרטגיים, כמו נקודות ביוב, ארונות ומחסנים. הג'ל למעשה מחסל את התיקנים ברגע שהם באים איתו במגע, באופן זה, אנחנו גם מוגנים בבית, אך גם לא מסכנים את הבריאות שלנו ושל הסביבה. הדברה אורגנית נגד נמלים, לדוגמא, פועל באופן סצפיצי על קן הנמלים עצמו. באמצעות פיזור של אבקה מיוחדת, הנמלים מתות, ואין יותר התחדשות של הקן.
 
יתרונות ההדברה האורגנית
להדברה אורגנית יתרונות רבים, אשר הופכים אותה לכדאית במיוחד.
  • היא אינה מסוכנת לבריאות שלנו
  • היא אינה מסוכנת בבתים בהם יש ילדים ותינוקות
  • היא אינה פוגעת בחיות המחמד שלנו
  • אין צורך להכין את הבית לקראת ההדברה, אין צורך באיחסון של מוצרי מזון ואין צורך להמתין לאיוורור הבית לאחר ההדברה.
 
הדברה אורגנית הינה הדברה אפקטיבית לא פחות מאמצעי ההדברה הכימיים. כאשר מבצעים הדברה אורגנית על ידי חברות מקצועיות ואמינות, לקראת שיפוץ, מכירה, השכרה, פינוי דירה או פינוי דירות באמצעות חברה לפינוי דירה, ניתן להיות בטוחים כי תוצאות ההדברה יראו בשטח. היתרונות של הדברה אורגנית הפכו אותה להיות הבחירה המועדפות בקרב אוכלוסיות מבוגרות, משפחות עם ילדים קטנים, משפחות עם בעלי חיים ושוחרי איכות הסביבה והטבע. הפתרונות המגוונים של ההדברה האורגנית עושים אותה לכדאית, בטוחה ואמינה. 


מאמרים | קישורים | שת"פ