לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


                       
                           משפחת מילר מרעננה

לצחי ותמר מהדברה אקולוגית, בהמשך לשיחת הטלפון הנעימה שלי עם תמר שאמרה שתשמח מאוד אם אכתוב את הדברים, אני שמח לספר את סיפורי.

אני מטבעי אדם מאוד קפדן וטורח להשקיע בכל דבר שאני עושה, אני מצפה לשירות קפדני גם מאחרים.

הסיפור שלי קצת שונה מאחרים. אני הגעתי להדברה אקולוגית מכיוון שנכוויתי קשות מחברה אחרת. התקשרתי לכמה חברות להדברת מזיקים ובסופו של כאב ראש, החלטתי על אחת. האמת המוזרה היא שחבל שלא נדלקה לי נורה עוד כשרק התקשרתי לקבל תשובות. ראשית, חיכיתי על הקו הרבה זמן. כשענו לי, אמרו שיחזרו ולא חזרו אלי. שנית, ההסבר היה מאוד קצר והמדביר גילה חוסר סבלנות לענות לשאלותיי. למרות כל זאת, הזמנתי את המדביר לריסוס אצלי בדירה, דירת 4 חדרים, זאת מכיוון שאין לי יותר מידי זמן לטלפונים למדבירים נוספים, הג'וקים חוגגים אצלי והמשפחה בהיסטריה.
כשהמדביר הגיע אלי, הוא החל לשוחח עם לקוחות ועיכב אותי. הריסוס לקח 7 דק' והתשלום היה במיידית. כשנכנסתי לדירה גיליתי ששום דבר לא הוזז, הכול היה נראה כפי שהשארתי לפני כן. טוב.... אינני מבין גדול בהדברות ולכן התעלמתי. כעבור חודש וקצת נפגשתי בג'וק. חשבתי שזה כלום, אולי הג'וק ימות בקרוב. אשתי, שתחייה, נתקלה בכמה ג'וקים יום לאחר יום. ילדתי בת ה-6 ראתה כמה ג'וקים בחדרה וזה הספיק לי כדי להתקשר למדביר שעשה את העבודה.
טענתי בפניו שהג'וקים לא נעלמו ושאנו נתקלים בהם יום יום. המדביר מיד הסביר שלוקח זמן עד שכל הג'וקים שהיו בבית ימותו !! אוקי... שאלתי כמה זמן ? והוא ענה - עד 4 שבועות.בינתיים גם היו לי בעיות אינסטלציה והזמנתי גם אינסטלטורים.לאחר שסיימתי עם האינסטלטורים והתקנתי מטבח חדש מחברת מטבחים מעוצבים,בינתיים הקיץ כבר היה בשיאו, הג'וקים לא נעלמו, למרות שחיכיתי ונראה שאף היו יותר ממה שהיו לפני שהזמנתי את המדביר.
שוב התקשרתי וטענתי שהובטח לי אחריות לשנה, ושהמדביר יגיע שוב לרסס יותר יסודי מפעם שעברה.המדביר כעס והשיב לי שהוא ייצור קשר ויתאם איתי טיפול חוזר. שוב חיכיתי משהו כמו חודש (אני אדם עסוק מאוד). התקשרתי שוב לא הייתה תשובה, השארתי הודעה קולית, אך לא חזרו אלי במשך שבוע. הרגשתי שנפלתי בפח !! חשבתי שעכשיו אתחיל לפנות ל עורכי דין .יש לי חבר שמתעסק אמנם ב הגנת הפרטיות -אך הוא מספר 1 בארץ.
אישתי, שתחייה, התקשרה אלי וסיפרה כי חברה שלה, שגרה באחת מהוילות בצפון הארץ,עשתה הדברה אקולוגית בדירתה, שהיא מאוד מרוצה מהשירות והמענה, המחיר היה סביר וההדברה עצמה ידידותית למשתמש. מאז ההדברה לא נראה ג'וק או נמלה בסביבת הבית, וכן לא היה ריח כלל וכלל.
התפלאתי לשמוע שיש הדברה בריאה יותר, פחות מזיקה ושההדברה עובדת יותר יעיל מהדברה רגילה. הייתי חייב לברר מה זו הדברה אקולוגית, האם יש אחריות ולמה היא יותר יעילה.
תמר ענתה לי לראשונה והסבירה לי מהי
הדברה אקולוגית, למה היא אקולוגית, מה הכוונה בביסוס החומר על פרח החרצית וענתה בסובלנות על כל שאלה היסטרית שלי. סיפרתי לה את כל הסיפור, האכזבה שלי ממדבירים ושהגעתי אליהם דרך חברה קרובה. אני חושב שהחזקתי את תמר בטלפון לפחות 20 דקות ולא הרגשתי, אף רגע, ששאלותיי מייגעות או מיותרות.
תמר הסבירה לי יפה שההדברה טיבעית, החומר מספיק חזק כך שהוא יחזיק לי אף יותר משנה, האחריות היא לשנה אחת ושהחומר עצמו הוא הכי יקר בשוק ולכן הכי איכותי והכי יעיל. תמר הרגיעה אותי כשסיפרה לי כי בחברה שלהם יש כמה עובדי
הדברה וכי לא תהיה בעיה לעשות טיפול חוזר במידת הצורך, למרות שלעניות דעתה לא יהיה צורך בכך.
מה עם המחיר ?? חששתי ממחיר מאוד גבוה ואז התפלאתי לשמוע כי המחיר יקר מהדברה כימית רגילה ב 80 שקלים בלבד.
המדביר האקולוגי ליאור הגיע לביתי בדיוק בזמן שקבענו. הריסוס לקח 25 דק'. חזרנו לאחר חצי שעה הביתה, נראה שנעשתה עבודה יסודית, וכן לא היה שום ריח. טוב... כל מה שנשאר זה לחכות.
כבר עברו חודשיים ולא ראיתי ג'וק חי אחד !! אני מרגיש סיפוק אדיר ונחת מהמרדף אחר הדברת מזיקים. הרגשתי שאני חייב לכתוב להם מכתב תודה, כי באמת מגיע להם.
אני מודה מאוד לחברת הדברה אקולוגית בע"מ על היחס החם והשירות המהיר. תודה על הסובלנות, העבודה היסודית והכי חשוב – על שמירת הסביבה ואיכות החיים שלנו.

אני מאחל לכם הרבה הצלחה.

בברכה,
איתן מילר – מרעננה.


מאמרים | קישורים | שת"פ