לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


כמו כל צמח אחר, גם פרחם מושכים אחריהם מזיקים שונים כמו נמלים ופרעושים קטנים אשר מתחבאים בין עלי הכותרת של הפרח או במרכזו ואט אט אוכלים את הפרח ומשנים את המראה שלו לחלוטין. לכן, בשנים האחרונות מגדלי הפרחים מבצעים הדברה על כל הפרחים על מנת להרחיק מהם את המזיקים השונים ועל מנת להעניק להם אפשרות לגדול בצורה הרבה יותר טובה ולהגיע אל הלקוחות אשר מזמינים אותם באופן הרבה יותר טוב. יחד עם זאת, הדברה שכזו לעיתים הורגת את החרקים במקום להרחיק אותם וכן מזיקה לסביבה, לכן, השיטה הטובה ביותר לשמור על הסביבה יחד עם הרחקת המזיקים מהפרחים היא בעזרת הדברה אקולוגית טבעית.

חנויות פרחים המקפידות על הדברה אקולוגית

כיום אתם יכולים למצוא מגוון חנויות אשר מציעות שירות של משלוח פרחים רמת גן או שירות של משלוח פרחים פתח תקוה וזאת תוך שימוש בפרחים אשר עברו הדברה אקולוגית בלבד. בעידן המודרני בו אנו חיים ישנה מודעות רבה מאוד לשמירה על הסביבה ולכן חנויות אלו זוכות לפופולאריות רבה וניתן למצוא אותן במקומות שונים ברחבי הארץ. רבים אשר מקפידים על השמירה על הסביבה ונצמדים אל המגמה הירוקה פונים אך ורק אל החנויות הללו וכך הם יכולים לרכוש זרי פרחים במראה מרהיב ומשובב עין זאת יחד עם העובדה שלצורך שימור פרחים אלו לא פגעו בסביבה, מה שקורה במידה ומבוצעת הדברה השיטה הרגילה.

יתרונות של הדברה אקולוגית

קודם כל, הדברה אקולוגית היא הדברה אשר איננה מזהמת את הסביבה. אם אי פעם יצא לכם לעמוד ליד מקום בו מבצעים הדברה רגילה בוודאי הרחתם ריח לא נעים בעת הריסוס, ריח חזק במיוחד. ריח זה מגיע מאדי הריסוס אשר נודפים אל האוויר ורבים אשר נמצאים בקרבת מקום אף נושמים את האווירה הזה. לעומת זאת, הדברה אקולוגית הינה נקייה ולא מזיקה לאוויר בסביבת ההדברה כלל. בנוסף, הדברה רגילה הורגת ומשמידה את כל היצורים החיים בקרבת הפרחים לעומת הדברה אקולוגית אשר רק מרחיקה אותם.


מאמרים | קישורים | שת"פ